Satılık Ar-Ge Projeleri

YEŞİL ENERJİ
MUCİD İCAD VE PROJELERİMİZ.
Bu Projelerimizi Hayat Geçirmemiz Çok Kolaydır, Ve Türkiye Bütçesine en az 10 Milyar Dolar destek ve TASARRUF Sağlayacaktır.

HEDEFLENEN CİRO, 5  TRİLYON DOLAR’ DIR.

(YEJ )YAKITSIZ JENERATÖR
iLERİ TEKNOLOJİ  ENERJİ ÜRETİM  YEJ SİSTEM HK BİLGİ

TAM   BAĞIMSIZ  İLERİ  TEKNOLOJİ  DONANIMLI  ELEKTRİK  ENERJİ  ÜRETİM   BAĞIMLILIĞI  OLMAYAN  JENERJİ TEKNOLOJİ SİSTEMİ SATIŞI 

SAATTE  50 – KW  / 1.000.000 – MGW  
7 – 24 / 365 GÜN   30 – YIL  ELEKTRİK  ENERJİ   SESSİZ  ÜRETİM  ÇALIŞMA  KAPASİTELİ
BİLGİSAYAR  YAZILIM   GSM  AKILLI  UYDU TAM TAKİP KONTROL SİSTEMLİ  DİJİTAL  EKRAN  TRAFO  ISINMA & SICAK SU & BUHAR ÜRETİMİ .

ENERJİ  KULLANIM  TRAFO . 

ENERJİ İLETİM  HATTI .   

ENERJİ İLETİM  KAYBI  OLMAYAN İHTİYACI  OLMAYAN.
                      
3 – YIL TAM GARANTİ  
30 – YIL  ÜRETİM  GARANTİLİ  
JENERJİ  ELEKTRİK ENERJİ  ÜRETİM TEKNOLOJİ  SİSTEM SATIŞI

TEKNOLOJİMİZ BİLİNEN BAĞIMLI ELEKTRİK ENERJİ  ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ İLE  AYNI ÜRETİM SİSTEMİ ENDÜSTRİMANA SAHİPTİR

 TEKNOLOJİMİZİN  FARKI ÜSTÜNLÜĞÜ TAM BAĞIMSIZ YAKITSIZ İLERİ TEKNOLOJİ  BİRLEŞİMİ TEKNOLOJİ GENİŞLEMESİ  İLERİ TEKNOLOJİ DONANIMA SAHİP  OLMASIDIR
TAM BAĞIMSIZ JENERJİ MOTOR
UZAY HAVA KARA RAYLI DENİZ ÜSTÜ / ALTI ARAÇLARlNA YÜKSEK HIZ SÜRAT HAREKET KABİLİYETLİ KULLANIMA HAZIRDIR
TEKNOLOJİMİZ İN ÇALIŞMA  PRENSİBİ 

SİSTEMİMİZE  ÖZEL ENERJİ SANTRALLARINDA KULLANILAN
 TAM SENKRON  ALTERNATÖR.

SİSTEMİMİZE  ÖZEL DC SERVO  SOĞUTMA SİSTEMLİ ELEKTRİK ELEKTRONİK  MOTOR

SİSTEMİMİZE  ÖZEL ROBOT  UZAY TEKNOLOJİLERİNDE KULLANILAN  ÖZEL GÜÇ MOMENT TORK ARTIRMA AKTARMA SİSTEMLERİ

UPS  GÜÇ  BATARYA SİSTEMİNDEN START ALAN  10 . SANİYE İÇİNDE ÜRETTİĞİ ENERJİYE SENKRONİZE GEÇİŞ YAŞAYAN SENKRONİZEDEN SONRA GÜÇ BATARYADINI ŞARJINI DOLDURUP BİR SONRAKİ STARTA HAZIR BIRAKAN BULUNDURAN  

YÜKSEK  GERİLİM  3 faz ÜRETTİĞİ ENERJİNİN  % / 40 ını  DİREK  KULLANAN % / 60 ını  NET REAKTİFSİZ  KULLANIM İHTİYACINIZ VOLTAJ 380 . 220 120 ac dc 78 . 48 .36 .24. 12 KULLANIMINIZA SUNAN .

 

TAM BAĞIMSIZ TAM YAKITSIZ  JENERJİ ENERJİ ÜRETİM SİSTEMİ.

MADEİN TURKEY..

BAĞIMSIZ YAKITSIZ ELEKTRİK ENERJİ ÜRETİM JENERJİ SİSTEMİ HK
İleri  Teknoloji  Birleşimi   Patentini Aldığımız Markalaştığımız  10 Kva  Jenerji  Elektrik Enerji Üretim Sistemi  Tam  Donanımlı  ( Bilgisayar Yazılım  Akıllı  Kontrol  Uydu  Takip Uydu Tam Kontrol Sayaç Okuma )  Protip Hazır   Görebilirsiniz

 

Yıllardır  Teknoloji  Enerji  Bağımlılığımızı

Patent Vergi Sistemini Sonlandıracak  Ülkemiz  Milletimiz    Ekonomimiz Sanayimizi  Güçlendirecek 

Dünyada  Bilinmeyen  Kullanılmayan 

İleri  Teknoloji  Birleşimi  Bağımsız Elektrik Enerji Üretim Sistemi  Jenerji

Tam  Bağımsız  Yakıtsız –  Güneşsiz Sususuz  – Rüzgarsız – Doğal Gazsız – Petrolsüz – Kömürsüz – Sessiz –  Hiç  Bir  Eneji  Yakıt  Dış Bağımlılığı  Olmayan  İleri  Teknoloji   Elektrik  Enerji  Üretim  Jenerji  Santralları  Veya  Kabinli  Ünite Jenerji

Bağımsız   Enerjisiz  Yakıtsız  Bacasız  Emisyonsuz  Sessiz   Tabiat   İnsan   Dostu  Jenerji  Sistemi İleri Teknoloji Birleşimi Kullanıcısına  Hiç  Bir  Üretim  Maliyeti  Olmayan   Sonsuz  Enerji  Tam  Otomatik  Bilgisayar  Yazılımlı  Uydu  Sayaç  Takip  Kontrollu   Akıllı  Algılama  Çalışma  /  Durma  Dijital  Panolu  Akıllı  Sistem  Aşırı  Yülenme  Koruma  Trafo  Sistemli  Uydudan  Kumanda  Yönetim  Sistemli  Elektrik  Enerji  Üretim  Jenerji  Yakıtsız   Santral İmalatı  Veya  Kişiye  Firmaya  Özel  Kabinli  /  Seyyar  Yakıtsız  Elektrik  Enerji  Üretim Jenerji   Sistemi  

1- Kw  Dan   1.000.000 KW – 100  MW  Hızlı  İmalat  Kurulum Talep Edilirse  Brülör  Isıtma  Pompalı  Buhar – Sıcak  Su  Sistem  Akuple  Eklenebilen

Şehirlere – Kasabalara – Köylere Konutlara – Sanayi  Fabrikalarına – Kişiye  Özel  Hızlı İmalat

3 – Yıl   Tam  Garantili 

30 –  Yıl  Elektrik  Enerji  Üretim   Garantili  Jenerji Sistem  Teknolojimiz 

 

Elektrik Enerji Üretim   Sistem  İmalatı  İçin  İmalat  Yatırım Sermaye  İhtiyacı  Gerekmemektedir Şu Anda Hali Hazırda  Üretimleri  Mevcut  Teknolojilerin Birleşiminden Sipariş Sistemli  İmalatı  Kurulum Üretim Aşamasına  Kadar   Hiç  Bir Yatırım  Gerekmemektedir  Ayrıca  Elektrik Enerji İhtiyacı  Olan  Firmalara  Şehirlere  Kazalara  Köylere  Vs  Kullanım Alanlarına  Enerji  İletim  Hatlarına  İhtiyaç  Gerekmemektedir  Ve Bu Nedenle İletim Hatları Yatırım Maliyetleri  Ve Enerji  Kayıp Kaçakları  Olmamaktadır

Jenerji Sistemi Bağımsız  Yakıtsız  Bacasız  Sessiz Üretim Kullanım Olduğundan  Dolayı  İletim Hatlarınıda  Kullanmaya İhtiyaç  Kalmamaktadır Vs Ayrıca  Şu An İtibariyle   Elektrik Enerji Üretim  Teknoloji Sistemleri  Ber Taraf Edecek Bizlere Ait İleri   Teknolojimizdir  

Saygılar 

 İLERİ TEKNOLOJİ ENERJİ ÜRETİM JENERJİ &

 JENERJİ MOTOR PATENT MARKALI TEKNOLOJİ SİSTEMİ SATIŞI

% / 100 TAM BAĞIMSIZ İLERİ TEKNOLOJİ DONANIMLI ELEKTRİK ENERJİ ÜRETİM BAĞIMLILIĞI OLMAYAN JENERJİ TEKNOLOJİSİ

SAATTE 50 – KWA / 1.000 – MGW KADAR İHTİYACA ÖZEL İMALAT SEÇENEKLİ

7 – 24 365 GÜN 30 – YIL ELEKTRİK ENERJİ + SICAK SU + ISITMA + SESSİZ ÜRETİM ÇALIŞMA KAPASİTELİ BİLGİSAYAR YAZILIM GSM BAĞLANTISI UYDU TAKİP KONTROL DİJİTAL EKRAN DİJİTAL PANO AKILLI ALGILAMA ÇALIŞMA DURMA İLERİ TEKNOLOJİ DONANIMLI

ŞEHİRLER ARASI ENERJİ İLETİM HATTI + ENERJİ KULLANIM TRAFO İHTİYACI +

İLETİM KAYBI OLMAYAN

TAM BAĞIMSIZ JENERJİ MOTOR
UZAY HAVA KARA RAYLI DENİZ ÜSTÜ / ALTI ARAÇLARlNA YÜKSEK HIZ SÜRAT HAREKET KABİLİYETLİ KULLANIMA HAZIRDIR

3 – YIL TAM 30 – YIL ÜRETİM GARANTİLİ

SAATTE 10 – KW ENERJİ ÜRETİM JENERJİ TEKNOLOJİMİZİ ARZU EDERSENİZ GÖREBİLİR

MUCİT ENERJİ YEJ İLERİ TEKNOLOJİ
ENERJİ ÜRETİM JENERJİ & JENERJİ MOTOR TEKNOLOJİ SİSTEM SATIŞI

YAKITSIZ ENERJİ ve

MUCİT ENERJİ’ den

Selam ve Sevgiler Saygılar
MEHMET KUTLUK
0+554 412 53 57
mucit.enerji@outlook.com,
kutluklar-enerji@hotmail.com,
www.mucitenerji.com
www.satilik-enerjiler.com
TURKEY

YEŞİL NANO ENERJİ
1.  Adımız MUCİT ENERJİ
www.mucitenerji.com,www.satilikenerjiler.com.
Yenilenebilir, ve alternatif enerjiler üzerine, yaklaşık 5  yıldır, araştırma yapmaktayız.
Yaptığımız bu çalışmalarda  inanılmaz, ama gerçek bir başarılı sonuç yakaladık.
 2.  Yaptığımız bu çalışmalarda dünyadaki, enerji sorununa köklü, ve çevreye saygılı, çözümler üretmektir.Bundada yüzde yüz, başarı sağladık. Bu bilimsel buluşumuz, bin yılla damgasını vuracak, bir buluş olup, tamamen yeni, ve yenilikçi bir projedir.
             Elektirik üretiminde çok verimli olup,kulanım alanı oldukça geniş kapsamlıdır, aynı zamanda, sıfır karbon salımıyla çevreci bir projedir.

            Bu projeyle, enerji,deki yüksek maliyetleri aşağı çekecektir.
Bu projede, karbon salimi tamamen sıfır olmakla birlikte, çevresel kirlilik  etkileri tamamen sıfırdır.
             3.  Bu projemizle, enerjide tamamen yerinde, ve bireysel çözümlere, dayalı yeni bir yaşam, yeni bir teknolojik gelişim getirecektir.
          Bu projeyle, teknolojik gelişim le beraber, insan yaşamında, sosyal ve, kültürel ve, ekonomik katkıları büyük olacaktır.

        4.  Bu projemizle enerjide, insan yaşamında, doğal ve kültürel ve, ekonomik ve sosyal katkıları büyük olacaktır. Artık insan yaşamında nükleer enerji  santraller, termik enerji santraller, hidroelektrik enerji  santraller, güneş enerji santralleri, rüzgâr enerji  santralleri, biokütle veya termal enerji santraller olmayacaktır. Bu projemde kesinlikle fosil yakıtlar kullanılmamaktadır.
              Yani arabanıza artık benzin gaz mazot almayacaksınız,arabaniz kendi enerjisini kendisi üretecektir.Bu yakitlara bağlı karbon cıva salımıda, olmadığı gibi, çevresel kirlenmede, kesinlikle  olmayacaktır.
        5.  Bu projemizle enerjide artık kapınıza yüklü elektrik ve doğalgaz faturaları gelmeyecektir. Bu projemle hayatınız boyunca beki iki defa bu cihaza para vereceksiniz, bu parada günümüz faturalarıyla kıyaslanınca, ödenecek fatura, ve tutar, mikro fatura olacaktır.
                     6.  Bu projemizle enerjide, artık evinize televizyon gibi bir cihaz alacaksınız. Bu cihazı 20 yıl boyunca kullanacaksınız. Bu cihazin maliyeti, çok ekonomik, ve, kullanışlı olacaktır. Bu cihaz evinizin elektrik ve ısınma sorununu kökünde çözecektir.
                    7.  Bu projemizle yapacağımız, bu cihaz,veya alet, en ağır sanayide, ve fabrikalarda, her türlü sanayi  tesinde, bile uygulanabilir, olacaktir. Bu cihaz,a) Ağır sanayi tipi b)
Sanayi tipi ve, c)Ev tipi olacaktır. Bu cihazın üreteceği  enerji, sanayide ve, parekende sektöründe, ürün maliyetleri ciddi bir şekilde aşağı çekecektir.
               8.  Bu projemizle hayata geçerse ,artık şehirlerarası enerji nakil hatları, şehir içi kötü görüntülere sebep olan,  kablolar, teller, artık olmayacaktır, bu kötü görüntülerden kurtulmuş olacağız. Bu  proje faaliyete geçerse bunlara gerek kalmayacaktır. Kapınıza her ay yüklü miktarda elektirik, doğal gaz, faturalar  gelmeyecektir.
                  9.  Bu projeyle çevreye, ve atmosfere,eko sisteme ciddi zarar veren karbon salınımı sıfır olacaktır.Bu projenin asıl büyük hedefi, küresel ısınmaya neden olan, karbon gazının, bu projede sıfır olmasıdır.
                       10. Bu projemizle, küresel ısınmaya, tamamen yerinde ve, küresel boyuttan tamamen dur diyeceğiz. Bu projeyle enerjide,  yaşanabilir bir dünya, ve enerjide sürdürülebilir bir çevre, ve yaşanabilir bir ekosistem,  sürdürülebilir bir ekonomi,  yaratabiliriz.
                 Gelin bu projeye  hep beraber bir el verelim, ekonomik olarak katkı ve, güç vererek, bu projeyi hayata geçirelimki, Dünyada tüm canlılar için, yaşanılabilir bir yer haline getirebilelim.
                    11. Bu projemizle enerjide artık bazı fosil yakıtlar miladını doldurmuş olacaktır.Yani fosil yakıt tüketimini, bu projeyle yüzde doksan azaltmayi plânlamamaktayız.Burda asıl hedef, doğal kaynaklarin hızlı birşekilde, tüketilmesinin önüne, bu projeyle geçmeyi hedeflemekteyiz.                               

                    12. Bu enerji projemizle, dünyadaki yedi milyar insana ulaşmayı planlamaktayız.İlk on yıllık planlamayla,beş milyar insana, bir milyar adet, bu projeyle üretilen cihazları  satmayı pilanlamaktayiz.Bu satıştan HEDEFLENEN CİRO, 5  TRİLYON DOLAR OLACAKTIR.
                   13. Bu projemize  sahip çıkacak ülkelere, kişilere ve şirketlere, ciddi bir şekilde ihtiyacımız vardır.Bu projenin, finans sorununu aşmak için çok ortaklı, bir yapıya ihtiyacımız vardır.Finans sorununu bu şekilde aşmayı planlamaktayiz.
              14.  Bu projemizle 10 yıllık, cidi bir planlamayla, 5 trilyon dolar, ciro yapmayı planlıyoruz.Bu projeden kazanılan parayla, ortakların kar payı, ve yeni yatırım strateji, ve yoksullara, yardım fon stratejisi, ve yatırım fonları stratejisi, ve doğal yaşamı destekleme yatırım fon stratejisi ulaştırılacaktır.
                    15.  Bu projemize, parasal destek yapan bireyler, projemize, parasal destek yapan şirketler, yapacağınız parasal destek miktarının, yüzde oranıyla, karşılığında, kurulacak şirketten, ortaklık hisesi verecekleri parasal destekleri orantılı şirketten ortaklık verilecektir.
                 16. Bu projemize yapacağınız, parasal  destekler, aynı zamanda ortaklık giriş bedeli sayılacaktır.Bu toplanan  paraların, bir yönetim kurulu uluşturup, bu yönetim kurulu tarafında belirlenen, ihtiyaç  doğrultuda kullanılması sağlanacaktır. Böylelikle ulusan bütçenin disiplinli bir şekilde kullanılması sağlanacaktır.
                     17. Bu projemize, her kesimden ortaklıklara açığız, gerek, kendi ülkem Turkiye Cumhuriyeti gerek, yabanci ülkeler, gerek şirketler, gerek yabancı şirketler, bazında ciddi ve samimi, ve bize inanan,ve güvenen, ortaklara ihtiyacımız vardır.(Ortaklıklara açığız.)

 
1–5 yıldır yenilenebilir ve alternatif enerji konusunda araştırma yapıyoruz.
2) Biz  yaptığımız, Bu çalışmalar, yeni bir başlangıç ve çevre ve dünyada hayata hayat katacak Enerjinin .
Bu buluş yeni bir buluştur.
 3) Bu program, yeni bir hayata dayalı bir yerde tamamen enerji bir çözüm getirecektir.
4) Bu program, insanların hayatına hayat hayat katacak. İnsanların hayatında nükleer santraller, termik santral tesisleri, biyokütle enerji santralleri, jeotermal santraller olmaz.
 5) Bu yeni program ile, artık yüksek elektrik faturaları ve doğal gaz faturaları ile karşı karşıya kalmayacak.
 Artık, evinizde elektrik ve doğalgaz sayaçları olmaz.
 6) Bu yeni program ile, artık evde TV gibi bir cihaz satın alacak.
Sen 20 yıl bu cihazı kullanacak.
Çok Ekonomik bir cihaz evinizin elektrik ve ısıtma sorunu çözecektir
7) Bu program ile yapacak cihaz üç tip olacak

  1. A) Ağır Sanayi tipi,
    B) Sanayi tipi,
    C)         Ev tipi.

    Ağır  .Bu  cihaz için kullanılabiliyor;

Bu cihaz enerji sektöründe maliyetleri aşağı çeker.
 8) Bu yeni program ile,
Artık şehirlerarası iletim hatlarının olmayacaktır.
Ayrıca Kentsel bağlantılar olmayacak. Bu proje faaliyete olursa bu gerekli olmayacaktır. Artık sizin için faturaları olmayacak.
 9) Dünya CO2 ciddi zarar bu Projesi ile önlenecektir. CO2 emisyonları Bu proje ile 0.
10), küresel ısınmaya “DUR” diyecek olacaktır. Biz sandık yaşanabilir Dünya olacaktır.
yaşanabilir çevre ve oturma eko sistem olacak.
11) Artık, bu proje ile, bazı fosil yakıtlar enerji üretmek için kullanmaz.
12) Ben bu proje ile Dünyada 8 milyar insana ulaşmayı planlıyoruz.
 13) Biz www.mucitenerji.com olarak ,ciddi Yatırımcılar Projesi bir ülkeler, insanlar, şirketler gerekir.
14) Bu proje ile, 10 yıldır bir plan yaparak, Biz  8 trilyon Doları’dır ciro yapmayı planlıyoruz.
15) İnsanlar, Projemizi  gerçekleştirmek için bizim bütçe bize yardımcı şirketlerin paya sahip olacak.
16) Bu projenin yaptığı katkı ve bağış Dünya çevre bir bir yatırımdır.
17) Ciddi  bu Projesi’nin gerçekleştirilmesi için bize yardımcı olacak kişiler, şirketler ve ülkeler gerekir.

 

Selam ve Sevgiler Saygılar
MEHMET KUTLUK
0+554 412 53 57
mucit.enerji@outlook.com,
kutluklar-enerji@hotmail.com,

www.mucitenerji.com
www.satilik-enerjiler.com
TURKEY

SAYIN TBMM YETKİLİLERİ,
TBMM.Genelkurmay BAŞKANLIĞININ,EMNİYET GENEL müdürlüğünün ,Mit Teşkilatımızın Meclisimizin Elektriğini bedavaya getirecek bir Sistem icad ettik.
Meclis binamızın elektrik ihtiyacını ,6 aylık veya en fazla 12 aylık ,elektrik parası maliyetine 30 yıl Elektrik parası ödememeniz şartıyla kurabiliriz.Bunu Ticari hayatımızda refarans olarak kullanmak istiyoruz.
Bu yüzden elektrik kesildiğinde ne kadar bir Jeneratör Kullanıyorsunuz onu bildirmeniz yeterli.
Ülkemiz için Tüm resmi kurum ve kuruluşların Genelkurmay Başkanlığı,Mit,Emniyet Genel Müdürlüğü gibi önemli Resmi Dairelerimizin Elektrik ihtiyacını,
Garantili 25-30 yıl devamlı üretebilecek X Enerji santarlimizi çok ucuz bir fiayat size kurmayı teklif ediyoruz.
Randevu verin Gelip anlatalım.

Amasyadan selamlar ve Sevgiler saygılar.
Mehmet KUTLUK
0554 412 53 57

TBMM.Genelkurmay BAŞKANLIĞININ,EMNİYET GENEL müdürlüğünün ,Mit Teşkilatımızın FABRİKANIZIN,İŞYERİNİZİN,KÖYÜNÜZÜN ELEKTRİK İHTİYACINI
% 50 BEDAVA KARŞILAYABİLİRSİNİZ.
Biz bu icadımızla ister fabrikanızın Elektriğini % 50 indirimli olarak karşılayalım.
İsterseniz size bu makinamızı size satalım.
Harcadığınız elektriği en az 25-30 yıl Bedava temin edeceğiniz
X ENERJİ SANTRALİ ile %  100

kazanclı çıkacağınızı iddia ediyoruz.İsbat etmeye de hazırız.
Şu anda 10 KW lık X SONSUZ Enerji santralimiz vardır.
Seri üretim için Devlet Teşvik ve Hibelerinden yararlanmak için
Sponsor aramaktayız.
Sizinle görüşmek ve bu icadımızdan ,dilerseniz
50-100-250-500-1000 KW kadar üretip verebiliriz.
Yani saatte 500 KW Enerji üretebilecek Sonsuz  X Enerji santralinden bahsediyoruz.
Sizin fabrikanızın günlük ihtiyacını karşılayacak Enerji santralini 3 ayda yapıp teslim edebiliriz.
Mailimizi okuyup bize olumlu veya olumsuz dönerseniz çok
memnun oluruz.
Amasya dan selam ve Sevgiler,Saygılar.
MEHMET KUTLUK
0554.412.53.57 AMASYA

Elektrik Enerji Üretim Teknoloji Sistemi Satişi

Tam Bağimsiz İleri Teknoloji Donanimli Elektrik Enerji Üretim Bağimliliği
Olmayan Jenerji & Jenerji Motor Sistemi Teknolojimiz % / 100 Yerli

Saatte 50 – Kwa / 1.000 – Mgw 7 – 24 / 365 Gün Çalişma / 30 – Yil Elektrik
 Enerji Sessiz Üretim Kapasiteli
Bilgisayar Yazilim Uydu Sim Kart Gsm Bağlantisi Akilli Algilama Durma Çalişma
 Dijital Ekran Pano Trafo Tam İleri Teknoloji Donanimli Enerji İletim Hatti

İhtiyaci Enerji İletim Kaybi Olmayan 3 – Yil Tam 30 Yil Elektrik Enerji Üretim
Garantili Jenerji Sistem İmalati Satişi
Tam Bağımsız İleri Teknoloji Elektrik Enerji Üretim X  Jenerji Teknoloji Sistem Satışı

Elektrik  Enerji  Üretim Jenerji  & Jenerji  Motor   %  / 100  Yerli  
Tam   Bağımsız  İleri Teknoloji  Donanımlı  Elektrik  Enerji  Üretim   Bağımlılığı Olmayan  Jenerji & Jenerji Motor  Sistemi  Teknolojimiz  %  / 100 Yerli
Şehir  Yerleşimleri – Sanayi  İmalat  Bölgelerinin – Elektrik  Enerji  Üretim +Brülör  Isıtmalı –  Sıcak  Su  Kojener  Buhar  İhtiyacınızı  
Saatte  50 – Kwa / 1.000 – Mgw  7 – 24 / 365 Gün  Çalışma  / 30 – Yıl  Elektrik  Enerji  Sessiz  Üretim  Kapasiteli
BiLgisayar  Yazılım  Uydu  Sim  Kart Gsm  Bağlantısı   Akıllı  Uydu    Üretim , Tüketim  Takip  Kontrol Sistemli  
Akıllı  Algılama   Durma , Çalışma Arıza Sinyal  Bildirme  Dijital Ekranlı  Trafosu  Üzerinde 
X Jenerji Elektrik Enerji Üretim Teknoloji  Sistemlerimizin
Enerji  İletim  Hattı  İhtiyacı olmayan,
Enerji  Kullanım  Trafo İhtiyacı olmayan,
Enerji  İletim  Kaybı  Olmayan olmayan,
                 
                   X Jenerji  Motor 
Uzay + Hava + Kara + Raylı + Deniz  
Araçlarının  Elektrik  Enerji İhtiyacını  &  Tam  Bağımsız Jenerji Yüksek  Hız  Hareket  Kabiliyetli
X Jenerji  Motor  Teknoloji  Sistem İmalat  Satışı
Elektrik  Enerji  Üretim  Santrallarınızı  % / 100  Tam  Bağımsız  Yakıtsız  Jenerji İleri Teknolojimizle  Katmadeğerinizi   %/ 100  – Yükseltelim.
 3 – Yıl Tam Garanti  
30 – Yıl  Elektrik  Enerji  Üretim  Garantili  
X Jenerji Elektrik Enerji Üretim Teknoloji  Sistemleri İmalatı  Satışı 

10 – Kwa Elektrik Enerji Üretim Jenerji Sistem  Teknoloji Pilotumuz Arzu  Edildiği Zaman  Görebilirsiniz. 
Tam  Bağımsız Elektrik Enerji 
& Tam Bağımsız Jenerji Motor Sistemleri 

SONSUZ BEDAVA ALTERNATİF  ENERJİ,

 Bu gönderide bazı görseller otobüs veya gemi gibi;  biz sadece motor kısmını yapıyoruz. Diğer Estetik görsellikler tarafımıza ait değildir. Sadece marjinal olarak sunulmuştur.
 Motor ve motorun kapladığı alan konusunda detaylar bizim ilgi alanımızdır. 
10 KW Bir Santral için           5-15  m2
100 KW Enerji Santrali için   10-30 M2
500 KW Enerji  Santrali için  50-200 M2
1000 KW,  veya 1MW  Enerji santrali içinOrtalama 200  ile 400 m2 AÇIK ALAN VEYA KAPAŞI ALAN OLARAK YAPILACAK DEĞERLENDİRMELERE BAĞLIDIR
Fiyatlara Sigorta, Nakliye ve KDV hariçtir.
1 KW fiyatı        1000  $ Dolardır.
10 KW             10.000     $ Dolardır.
100 KW $..    100.000     $Dolardır.
500 KW .        500.000    $  Dolardır.
1 MW ..           1000.000  $. Dolardır..
Nakliye Sigorta,Kdv Hariçtir.

Kutluklar  Teknoloji X Enerji  
Üretim  Sistem  İmalatı 
Türkiye Disbirütörü
Mehmet–KUTLUK
0554-4125357—

danismanlik_mimarlik@hotmail.com,
alternatiff_enerji@hotmail.com,
k.kutlukmehmet@hotmail.com,
kutluklar-enerji@hotmail.com,

1 LİTRE ATIK YAĞ,1 MİLYON KM2 TOPRAĞI KİRLETMEKTEDİR.İÇTİĞİMİZ SULAR VE TOPRAKTA BİTEN ÜRÜNLE ZEHİRLENMEMEK İÇİN ,EV TİP ATIK YAĞLARI,PİLLERİ,MOTOR ARAÇ YAĞLARINI LÜTFEN ATMAYALIM.GERİ DÖNÜŞÜME VERELİM.500.000 LM GARANTİLİ,BANCO DE FILTRADO TRABOLD ARAÇ MOTOR YAĞ FİLTRESİ KULLANARAK CEBİMİZE VE ÜLKEMİZE,DÜNYAMIZA VE İNSANLIĞA YATIRIM YAPARAK GELECEK NESİLLERİMİZE TERTEMİZ BİR DÜNYA,ÇEVRE VE TEMİZ DENİZLER,IRMAKLAR BIRAKALIM.

”Biz hizmetimizi Allah için yaptık ve mükâfatını da ahirette bekliyoruz.”
Mimar Sinan
———————————————————————-

Bedava Fikir ve Tavsiyeler  veriyoruz diye projeleri başkalarına yaptırmayın.
Size kimden öneri ve Fikir geldiyse ona Proje yaptırın.
Define yerini göstereni bırakıp ,başkaları ile Define kazmaya giderseniz,yarı yolda kalırsınız.
YOLA ÇIKTIKLARINIZLA YOLA DEVAM EDİN.YOLDA GÖRDÜKLERİNİZLE DEĞİŞİRSENİZ,YOLUNUZU SAPITIRSINIZ.
Biz Ülkemizin ve Milletimizin kalkınması için,fikir ve proje tavsiyesinde bulunuyoruz.
Bizim verdiğimiz fikirle, projeleri başkalarına yaptıranlara hakkımız helal değildir.

Mehmet KUTLUK
kutluklar-enerji@hotmail.com
danismanlik_mimarlik@hotmail.com,

1  ile 50 MW     Arasın da ve
üstünde Çağrı mektuplu yatırımcılar arıyoruz.

GÜNEŞ SANTRALLERİNİ

%50 %50

EŞİT KAR PAYI ORTAKLIĞIYLA

PEŞİNATSIZ, ÖN ÖDEMESİZ, TEMİNATSIZ, KEFİLSİZ, İPOTEKSİZ, FAİZSİZ KURUYORUZ. ÇAĞRI MEKTUBU BAĞLANTI GÖRÜŞÜ GES ONAY BELGESİ ALMIŞ YATIRIMCILARA

ASGARİ 400 BİN DOLAR ARAZİ KARŞILIĞI VE BEDELİ İÇİN NAKİT PİRİM DESTEĞİ VERİYORUZ.

ASGARİ 10 (ON) MEGAWATT GÜNEŞ SANTRALLERİ KURACAĞIMIZ BÖLGELERDE

ASGARİ 20-40 KİŞİYE ÖMÜR BOYU İŞ VERİYORUZ.

           Güneş paneli, invertör, dalgıç solar pompa, Güneş takip sistemi (tracker) ve şarj regülâtörleri ile Rüzgâr türbinleri ve malzemelerinin üretimi, temini, tedariki ve teslimatı konularında çalışmalar yapmaktayız.

               HEDEF KİTLEMİZ: Belediyeler, üretici birlikleri, meslek odaları, kooperatifler, şirketler, resmi kurumlar, köy tüzel kişilikleri, sulama birlikleri, sulama kooperatifleri, oteller, hastaneler, akaryakıt istasyonları, fabrikalar, besihaneler, çiftlikler; ges projelerine uygun tarım dışı, asgari 100 dönüm azami 200 dönüm tarım dışı tarıma elverişsiz, kıraç, susuz atıl durumda arazisi bulunan belediyelere, resmi kurumlara, yatırımcılara, kooperatiflere, şirketlere asgari 5 Megawatt azami 10 Megawatt güneş santrallerini parasız bedava ücretsiz eşit kar ortaklığıyla veya yap işlet devret modeliyle EPC firması olarak uluslararası normlarda, Avrupa Birliği Standartlarına Akretdite olmuş, panelleri, inverterleri, sehpaları (taşıyıcı sistemleri) kullanarak, kuruyoruz. Avrupa Birliğinin Standardında olmayan malzemeleri ve ürünleri kullanmıyoruz..!!!

              PROJELERİMİZ: Güneş Santrallerinin elektrik, statik, mekanik, zemin etüdü, 1/1000’lik, 1/5000’lik, 1/25000’lik topografik haritalarını, aplikasyon krokilerini hazırlıyoruz. İl Özel İdaresi, Belediyeler, İl Tarım Müdürlüğü, DSİ, Karayolları, Elektrik Dağıtım Şirketleri, YEGEM ve TEDAŞ Projelerini hazırlıyoruz.

                GES ONAY BELGELERİNİZ HİSSE KARŞILIĞI DEVİR ALINIR. Ges Onay Belgesi Hazır Olan Yatırımcılara Üretilen Aylık Elektrikten Asgari -Santrallerin Kurulacakları Alanların Performans ve Potansiyeline Göre- Asgari %15 ve Daha Üzeri Hisse Verilir veya Hisse Karşılığı Aylık Asgari 2500 Dolar Sabit Ücret Ödenir.

               İSTİHDAM PROJELERİMİZ: Asgari 10 MW Güneş santrali kuracağımız bölgelerde asgari 20-40 kişiye ömür boyu iş vereceğimizi bölgelerde istihdamı ve üretimi artırmayı atıl durumda bulunan kıraç, susuz, tarım dışı, erozyona uğrayan çölleşen arazileri yerel, bölgesel ve ülke ekonomisine katma değer sağlamasını, üretimi ve istihdamı artırmayı, bölgelerdeki, işsizliği, yoksulluğu, fakirliği, köylerden kentlere göçü durdurmayı, tersine göçü başlatarak ekonomik ve sosyal kalkınmayı hızlandırmayı hedeflemekteyiz.

               ARAZİ TEMİNİ ve TEDARİKİ PROJELERİMİZ : Atıl durumda kıraç çölleşen susuz tarım dışı tarıma elverişsiz alanları ıslah çalışmaları yaparak Devletten kiralama yöntemiyle veya yap-işlet-devret modeliyle kiralayarak veya satın alarak veya bölge insanlarıyla kar ortaklığı, yap-işlet-devret modeli veya satın alma yöntemleriyle temin edeceğimiz arazilerin üzerinde projelerimizi gerçekleştireceğiz.

           EKONOMİK PROJELERİMİZ: Arazi sahiplerine veya yatırımcıya 10 (on) Megawatt santral kurdurması veya ortaklık yapması durumunda asgari 400 bin Dolar (dörtyüzbindolar) nakit teşvik pirimi ödüyoruz.
POTANSİYEL BÖLGELERİMİZ: Van, Bingöl, Siirt, Bitlis, Mardin, Batman, Diyarbakır, Urfa, Gaziantep, Muş, Malatya, Adıyaman, Elazığ, Kahramanmaraş, Osmaniye, Kilis, Adana, Mersin, Konya, Karaman, Isparta, Burdur, Antalya, Aydın, İzmir, Uşak, Denizli, Kütahya, Afyon, Balıkesir, Manisa, Sakarya, Bursa, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Kırklareli, Ankara, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Yozgat, Kırşehir, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum, Amasya, Tokat, Samsun, Giresun, Kırıkkale illeri ilçeleri beldeleri ve köylerinde kuracağımız Güneş santralleri ekonomik, stratejik, jeolojik trendlerimize parametrelerimize ve GES enerjisi projelerimize uygun rantabl, fızıbl alanlardır.

          GES KRİTERLERİMİZ: Bölgelerin Güneş potansiyeli performansı uygun olan güneş frekansı, dalga boyu, ışınım süreleri, dalga boyu, simulasyonu ve otonomi süreleri asgari 5.4 KWh olan bölgeler Grubumuz için güneş parkları güneş enerjisi üretim üsleri yapılmaya uygun, rantabıl, fizibıl, asgari 5MW güneş santrali kurabileceğimiz alanlar olarak mütalaa edilecektir.

             POTANSİYEL MÜŞTERİ HEDEF KİTLEMİZ:
Faizsiz, teminatsız, ipoteksiz, peşinatsız, ön ödemesiz, rehinsiz proje finansmanı ve proje sermayesi grubumuza ait olmak üzere; şirketler, belediyeler, resmi kuruluşlar, kamu kurumları, kooperatifler, üretici birlikleri, meslek odaları, tüzel kişilikler, oteller, hastaneler, akaryakıt istasyonları, besihaneler, çiftlikler, turizm, sağlık, eğitim, tarım, hayvancılık sektörlerine asgari 1 milyon Euro’dan (birmilyonEuro) başlayan proje finansmanı sermayesi ve kredi konularında proje desteği sağlanır, ortak girişimler yapılır.

  FAİZSİZ,
TEMİNATSIZ, ÖDEMESİZ, PEŞİNATSIZ

PROJE FİNANSMANI, PROJE SERMAYESİ GRUBUMUZ TARAFINDAN KARŞILANMAK ÜZERE

GÜNEŞ-RÜZGÂR SANTRALLERİNİ, İPOTEKSİZ, REHİNSİZ, KEFİLSİZ, TEMİNATSIZ %50 %50 EŞİT KÂR ORTAKLIĞIYLA VEYA YAP-İŞLET-DEVRET MODELİYLE VEYA FAİZSİZ, TEMİNATSIZ, İPOTEKSİZ, KEFİLSİZ 1 YILDAN 15 YILA KADAR VADELİ, TAKSİTLERLE GÜNEŞ-RÜZGAR SANTRALLERİNİ KURUYORUZ.

                              FAİZSİZ

PROJE FİNANSMANI VE PROJE SERMAYESİ DESTEĞİYLE

ASGARİ 1 MEGAVAT GÜNEŞ SANTRALLERİ, RÜZGÂR TÜRBİNLERİNİ

          a- YAP-İŞLET-DEVRET MODELİYLE (yatırımcıdan faiz, peşinat, teminat, kefil asla talep etmiyoruz, GES onay belgesi alan yatırımcılara asgari 150 bin Euro nakit teşvik pirimi ödüyoruz.)

           b- KÂR ORTAKLIĞI VE KÂR PAYIYLA (yatırımcıdan ön ödeme faiz, kefil, teminat asla talep etmiyoruz, üstelik GES onay belgesi alan yatırımcılara asgari 150 bin Euro nakit teşvik pirimi ödüyoruz.)

       c- YAP İŞLET MODELİYLE, (yatırımcıdan ön ödeme, faiz, kefil, teminat asla talep etmiyoruz, üstelik GES onay belgesi alan yatırımcılara asgari 150 bin Euro nakit teşvik pirimi ödüyoruz.)

             d- NAKİT KREDİ MODELİYLE ; şahıslar hariç asgari 5-10 Megavat Güneş santrali kurdurmak isteyen yatırımcılara ipoteksiz, teminatsız, rehinsiz, kefilsiz (kredileri 1 yıl sonra ödemek üzere) 1 (bir) yıldan 10 (on) yıla kadar vadelerle, taksitlerle kredi temin tedarik edilir,

         d-1- Yatırımcı ister aldığı krediyi kuracağımız santralden Grubumuza yapılacak hesaplamalar üzerinden kendi bütçesine gelirine ve politikalarına uygun dilediği gibi hisse vermek suretiyle ödeyebilir,

d-2- Yatırımcı ister 1 yıl ödemesiz 1 yıldan 10 yıla kadar vadeli taksitlerle, ister hasada endeksli yılda bir kez, isterse aylık taksitler ve diğer seçenek türleriyle aldığı krediyi ödeme konusunda kendi plan ve bütçesine göre yapabilir.

                  GES ONAY BELGESİ BAĞLANTI GÖRÜŞÜ, ÇAĞRI MEKTUBU ALAN YATIRIMCILARA; Teşvik amacıyla asgari 5 (Beş) Megawatt GES onay belgesi alan yatırımcılara 400 Bin Dolar (dörtyüzbindolar) yatırımcıyı teşvik etmek, motive etmek, enerji tasarrufu ve enerji verimliliği konularında yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırımcıları yöneltmek amacıyla karşılıksız, geri ödemesiz nakit olarak teşvik pirimi veriyoruz.

                   GÜNEŞ SANTRALİ, RÜZGAR SANTRALİ KURMAK İSTEYEN YATIRIMCILARA; Faizsiz, teminatsız, kefilsiz, peşinatsız, ön ödemesiz proje karşılığı proje finansmanı ve sermayesi desteği kar ortaklığı hasılat paylaşım modeliyle veya yap-işlet, yap-işlet-devret modeliyle verilir, 1 (bir) yıldan 15 (onbeş) yıla kadar vadeli taksitler yapılır.

            PROJENİN ÖZETİ VE PERSPEKTİFİMİZ: Profesyonel yatırımcılara faizsiz, teminatsız, kefilsiz, peşinatsız, ödemesiz (GES Onay Belgesi, Bağlantı görüşü, Çağrı mektubu) projeleri hazır olan yatırımcılara, tüm resmi kurumlara, valiliklere, kaymakamlıklara, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliklerine, Belediyelere PEŞİNATSIZ, ÖN ÖDEMESİZ, FAİZSİZ, TEMİNATSIZ proje finansmanı, proje sermayesini kendi öz kaynaklarımızdan karşılıyoruz. Mekanik, statik, elektrik, topografik projelerini hazırlıyoruz, finansal ve teknik danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Mehmet–KUTLUK
0554-4125357
danismanlik_mimarlik@hotmail.com,
alternatiff_enerji@hotmail.com,
 k.kutlukmehmet@hotmail.com
kutluklar-enerji@hotmail.com
————————————————————————————————–

HİBE + KREDİ + AR-GE DESTEĞİ
% 90 HİBE İSTERMİSİNİZ.
Siz 1500 Konut Müşteri Buldunuz.
 Her Bir Daire Maliyeti 50 Bin Ero Olsa–
Toplamda 75 Milyon Euro Yapar–
Yatırımcınız Kendi Hesabında 30 Milyon Euro Nakti Göstermesi İle Avrupa Yoksulluğu Giderme Fonlarından –
90-ile 60  Gün İçinde çıkar, % 3 Yasal Ve Vergisi Ödenecek-
%90  Hibe Kredi Sağlarız-

İş Bitiririz %      40 Hizmet Bedeli biz Alırız—
Güzel bir Proje getirin,beraber  yazalım,10 Milyon Euro Teminat Mektubu getirin,6 milyon Euro Hibe kazanın.% 60 Geri ödemesiz HİBE sizin olur.
Para hesabınıza gelince % 40 bize geri iade edeceksiniz..

En Az 3 Katını Garanti Ederiz…Geri Ödemeside Olmaz—
Bu Bizim Ayağa Kalkıp Elimizdeki Projeleri Yapmak  Amaçlı Olursa Mükemmel Olur—
Yatırım Ortaklığı İle Elinizdeki Bütün Projeleri Bu Mantıkla Yapabiliriz..
Yeni yatırımsa fizibilite dosyası hazırlanacaktır.Yeterki Her Bir Yerinize Talip Olan Şirket veya Şahısların ,
Kendi şahsi adınıza veya firmanız adına Nakde dayalı 10 milyon Euro TEMİNAT MEKTUBU, 20 Milyon Ve Üzeri Nakit Paraları Olması Yeterlidir.
50 Milyon Teminat Mektubu getirin.30 milyon Euro Hibe alabilirsiniz
Konu sınırımızı Müşterilerimiz belirler.
% 80 Enerji ve Madenler konusunda

çalışmalarımız vardır..
Allah Milletimizi Muzaffer Etsin.
Maksadımız Budur..
Mehmet–KUTLUK
0554-4125357–
danismanlik_mimarlik@hotmail.com,
alternatiff_enerji@hotmail.com,
k.kutlukmehmet@hotmail.com,
kutluklar-enerji@hotmail.com,
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

AR-GE PROJESI FINANSMANI HIBE DESTEGI

10 MİLYON TL’YE KADAR GERİ ÖDEMESİZ HİBE KAYNAK

Kaynak: 10 milyon TL’ye kadar geri ödemesiz hibe kaynak

Konu: Ar-Ge projesi finansmanı
Hangi şirketler yararlanabilir: küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler
Hangi Alanlar Desteklenecek: Makine ve teçhizat bedelleri, yardımcı makine ve teçhizat bedelleri, makine, araç-gereç taşıma ve sigorta bedelleri, montaj giderleri, yatırım projesi için hazırlanacak “Fizibilite Raporu” gideri. İşletmelere kredi faiz desteği ve işletme gideri.
  
Kimler başvurabilir:
* 2001 yılı ve sonrası yurtiçi veya yurtdışında Ar-Ge ve yenilik projesini başarıyla tamamlamış olanlar
* Yurtiçinde veya yurtdışında öz kaynak kullanarak teknolojik ürün geliştirip bunun için “İncelemeli Patent Belgesi” almış olanlar
* En fazla altı ay önce TGB’lerde yatırım izni veya teknolojik ürün özelliği taşıdığına dair olumlu rapor alanlar
 
Ne Kadar Hibe Alınabilir:
* Büyük işletmele­re 2 milyon TL hibe
* Küçük ve orta büyüklük­teki işletmelere en fazla 10 milyon TL hibe
 
-Makine ve teçhizat alımı için verilen hibe desteği en fazla 5 milyon TL tutarında.
-50 milyon TL’ye kadar kullanılacak yatırım kredisine ise faiz desteği verilecek.
-İlk 10 milyon TL’ye kadar kullanı­lacak kredilerde yüz­de 100’e kadar, son­raki kredilerde ise yüzde 50’ye kadar oluşacak banka kredi faizleri karşılana­cak.
-Yatırımın ta­mamlanıp işletmeye geçilmesinden itiba­ren bir yıllık döneme ait personel, enerji ve kira giderleri yüzde 75’e kadar hibe ola­rak yatırımcılara ödenecek.
-Ya­tırımcının kendi bün­yesinde Ar-Ge projeleri ve destek prog­ramlarını yönetmek üzere istihdam ede­ceği nitelikli personelin maaşı (brüt as­gari ücret) 31.12.2023 tarihine kadar Ba­kanlık tarafından karşılanacak.
Şirketler tüm bu desteklerden bir bü­tün olarak yararlanabilecek.
– Bir şirket toplam olarak her bir projesi için 10 mil­yon TL’ye kadar söz konusu desteklerden hibe olarak, yani geri ödemesiz olarak yararlanabilecek.
Mehmet–KUTLUK
0554-4125357– 300 kwa güç kaynağı
danismanlik_mimarlik@hotmail.com,
alternatiff_enerji@hotmail.com,
k.kutlukmehmet@hotmail.com,
kutluklar-enerji@hotmail.com,
————————————————————————————
KREDİ

Kredi Türü : Proje bazlı ya da işletme kredisi
Kaynak : Yurtdışı (Almanya)
Faiz Oranı : Kredi miktarı ve vadeye göre 3.60% / 5% oranlarında değişkenlik göstermektedik. (Yıllık)
Vade : 3 – 10 Yıl
Ödemesiz Dönem : Kredi miktarına ve talep edilen vade esas alınarak, kredi talebinde bulunan şirketin talebi doğrultusunda 3 yıla kadar ödemesiz dönem belirlenmektedir.
Minimum Kredi Limiti : 5.000.000 EURO
Maksimum Kredi Limiti : Limitsiz
Teminatlar : Proje kredisinde kredi ödemelerinin tamamı şirketin hesabına geçtikten sonra alınır. İşletme kredisinde ise teminatlar kredi onayı çıktığı zaman baştan alınır.
Müşavirlik – 3-10 Taksit olarak Hizmet Bedeli : % 8-10 arasında değişir.

Ön Koşullar

1 – Kredi talep eden şirketin merkez bankası kara listesinde olmaması (yani şirketin senedinin protesto olmamış olması, çekinin yazılmamış olması, hakkında açılmış ya da devam eden icra ve/veya iflas davasının olmaması ve son olarak da daha önce veya halen devam eden kara para ilişkisinin olmaması)

2 – Dosya incelenip kredi onayı çıktıktan ve onay kredi veren Alman bankası tarafından kredi talep eden şirkete resmi olarak bildirildikten sonra, onaylanan kredi tutarının % 5’i kredi veren bankada kredi alan şirket tarafından, şirket adına açılacak hesaba yatırılır ve bloke edilir. Bloke süresi 1 yıldır. Şirket bu parayı bir yıl süre ile kullanmayacağını yazılı olarak taahhüt eder. Kredi sözleşmesinde bloke edilen 5% lik bu paranın blokajının bir yılın sonunda kalkacağı da banka tarafından taahhüt edilmektedir.
Ayrıca hesaba yatırılan bu paranın 50% fazlası kredinin ilk dilimi olarak ödenecektir.

Gerekli Olan Evraklar

 1- Ticaret sicil gazetesi. (kuruluş ve eğer daha sonra değişiklik yapılmış ise değişiklik gazeteleride olmalı)
2-  Son üç yıllık bilanço…
3-  İçinde bulunduğumuz yıla ait FAALİYET BELGESİ…
4-  Vergi  levhası
5-  İmza sirküleri.. (imza atmaya yetkili kaç kişi varsa hepsinin sirküleri)
6-  İmza yetkisi olan  şirket sahibi ya da müdürlerin pasaport fotokopileri…
7- Yeni yatırımsa fizibilite dosyası…
8-  İş planı…( business plan) (business plan örnek formatı kredi talep eden firmaya gönderilecektir. Bu formata uygun hazırlanacaktır)
9-  Kredi talep formu (LOI letter of intend) Almanca ve Türkçe hazırlanmalı.
Kredi talep formunda  istenilen kredi miktarı, kaç yıllık bir süre istendiği (özellikle kullanılacak kredinin  toplam kaç yıl kullanılacağı belirtilmeli )
Kredi kullanımında KKDF VE BSMV (kaynak kullanımı destekleme vergisi ve bankacılık ve sigortacılık muamele vergisi kredi kullanan firmaya aittir. Yaklaşık %0.5 kadardır)
Kredi kullanan firma, tarafımızdan kredi geri ödemesi bitene kadar denetimimiz altında olacaktır…

 yyakıtsız motor derviş tağ

Notlar :

Müşavirlik – 3-10 Taksit olarak Hizmet Bedeli : % 8-10 arasında değişir.
Müşavirlik ve hizmet bedeli, kredi şirket hesabına her 2 ayda bir yattığında tahsil edilecektir. Hizmet bedeli tek seferde tahsil edilmemektedir.

Sadece biz Kutluklar Danışmanlık olarak  ön masraflar için, Danışmanlık ücretini biz  alıyoruz.
Kredi veren kurum para Taleb etmiyor.

Mehmet–KUTLUK 0554-4125357–
danismanlik_mimarlik@hotmail.com,
alternatiff_enerji@hotmail.com
k.kutlukmehmet@hotmail.com

kutluklar-enerji@hotmail.com

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

28.02.2015 Cumartesi günü  saat 15.30 da Amasya Ticaret Ve Sanayii Odasında Amasya ‘lı Mucit Zeki Yılmaz Dan Alternatif Yenilenebilir Enerji Semineri Vermiştir.

1-Hibrid   Enerji   İle   Kişin   Isinma
Ve
Yazin   Soğutma   Sistemleri.

2- Dünya da yaygın olan Bedava Elektrik üretme teknik ve Gelişmeleri.
3- Suyla Çalışan  Kombi Hakkında Geniş Bilgi Verecektir.
4-Hidrojen Enerjisiyle Otomobil Nasıl Yapılır ,
Bu Konuda Çalışma Ve Deneyim Ve Uygulamalarını Anlatacaktır.

6-Binalarda Bedava,Merkezi Sistemle,Kışın Isınma,Yazın Soğutma ,24 Saat Sıcak Su Ve Elektrik Elde Etme Konusunda Seminer Verecektir.
6—Amasyamız da Yapılan  Binalar da ,Siteler de, Uygulamak İstediğimiz,
25 Yıl Garantili Bedava,Isınma Ve Soğutma Konusunda Binalar  da   Kurulacak Sistemi Tanıtacaktır.

7-Rüzgar Gazı Ve Otonom Enerjiye Giden Yol.

8-Gün İşığından Hidrojen Gazı Üretme Ve Kullanımı
9-Bedava Elektrik Enerjisi Ve Gaz Üretimi Hakkında Yapılan Çalışmalar.
10-Güneş Enerjisinden Üretilen Elektrik Kullanarak ,Sudan Isı Elde Etme Ve Gaz Elde Etme Teknikleri.

11—Su-Hava  Kaynakli Isi Pompasi Ile Blok
Bazında Isıtma,Soğutma Ve Sıcak Su Üretim Sistemi ,

12–.Güneş Enerji Panelleri Ile
Blok Çatılarına Elektrik Enerjisi Üretim Sistemi,

13-Yerden Isitma Ve Pay Ölçer Sistemi.

14-Seralarda Güneş Enerjisi ile Ürün yetiştirme
15- Su pompası ile Arazi sulama ve içme suyu şebekeri kurma.

 

AMASYA DAN SELAMLAR VE SEVGİLER

PROJE YAZDIRMA TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
MEHMET KUTLUK
KUTLUKLAR DANIŞMANLIK VE
ALTERNATİFF ENERJİ
Turkish Exporter By Kobi Amasya il Temsilcisi.
Yenilenebilir Enerji Danışmanlığı
 8 Kanatlı Rüzgar Türbini PROJE DANIŞMANI

500.000 km GARANTİLİ
BANCO DE FILTRADO TRABOLD

YAĞ FİLTRE

PAZARLAMA VE BAYİİ TEMSİLCİSİ

HİBE-PROJE-KOSGEB-ARGE-

ALTERNATİFF ENERJİ DANIŞMANI

Mehmet–KUTLUK 0554-4125357–

danismanlik_mimarlik@hotmail.com,

alternatiff_enerji@hotmail.com

k.kutlukmehmet@hotmail.com

kutluklar-enerji@hotmail.com